SYSTEMY GRZEWCZE Z POMPĄ CIEPŁA SPRZEDAŻ REALIZACJA OZE STUDIO BIAŁYSTOK

SYSTEMY GRZEWCZE Z POMPĄ CIEPŁA SPRZEDAŻ REALIZACJA OZE STUDIO BIAŁYSTOK
0 zł €0 / $0

Promocja

OZE STUDIO PROJEKT
Miasto: Białystok
Był online: 30 gru 2016
Ogłoszeń sprzedającego: 22

Zamieszczono: 1 gru 2016

Opis towaru przez autora:

Nowoczesne systemy grzewcze wykorzystujące pompy ciepła jako źródło ciepła są ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych. OZE STUDIO PROJEKT realizuje kompleksowo inwestycje z wykorzystaniem pomp ciepła. Specjaliści z OZE STUDIO PROJEKT posiadają bogate doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych systemów grzewczych. W swojej działalności OZE STUDIO PROJEKT wykorzystuje materiały oraz urządzenia najwyższej jakości, korzysta z najnowszych badań dotyczących alternatywnych metod ogrzewania budynków zarówno dla budownictwa mieszkaniowego jak i budynków produkcyjnych, usługowych.

Realizacja inwestycji z OZE STUDIO PROJEKT to gwarancja szybkiej realizacji inwestycji, niezawodności systemu grzewczego oraz kompleksowa opieka specjalistów oraz wykonawców na każdym etapie realizacji inwestycji: od projektu i wyceny, przez zakup materiałów i urządzeń po uruchomienie instalacji z pompą ciepła.

OZE STUDIO PROJEKT stosuje innowacyjne rozwiązania, które są gwarancja niezawodnego działania systemu grzewczego przez długie lata. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania odnośnie pomp ciepła. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem 504 789 897. Zrealizowane przez nas inwestycje, przydatne informacje o pompach ciepła oraz specyfikację instalacji z pompą ciepła znajdziecie Państwo na stronie www.ozestudio.pl