Zdrady - Rozwody - Wiedza

Zdrady - Rozwody - Wiedza
Henryk Sanda
Miasto: Białystok
Był online: 2 lip 2015
Ogłoszeń sprzedającego: 2

Zamieszczono: 12 mar 2015

Opis towaru przez autora:

Szwedzka firma DLS-detektiver, livvakter, juridik otwiera filjał w Warszawie z działalnościami

A-Usługi detektywistyczno-prawne. ( cena usług według uzgodnienia)

B-Usługi ochraniarskie dla osób prywatnych i firm, ( cena usług według uzgodnienia)

C-Usługi prawne dla osób prywatnych i firm, ( cena usług według uzgodnienia)

D- Nowoczesne szkolenia takie jak:

1 – „Odpowiedzialność KOBIET za nową Generację ludzi” Tutaj zwracamy się do młodych dziewczyn/kobiet oraz młodych chłopców/mężczyzn , którzy chcą założyć rodzinę i mieć dzieci, i potrzebują wiedzy o tym jak ważne jest wybranie dobrego „partnera lub partnerki” życiowej aby nowe pokolenie otrztymało dobre Geny, które w okresie dorastania oraz w życiu dorosłych można formować do nauki, zawodu, pracy, współżycia lub współpracy w społeczeństie, itd. To szkolenie daje nowe myślenia i odpowiedzialnść za: zabawy seksualne, nieprzemyślane towarzystwo współżycia, brak respektu do pracy i do otoczenia, wybrania dobrego ojca lub matki dla dzieci, itd. Wiedza którą każdy w swoim życiu potrzebuje.

2– „Jak mówić - Jak przyjąć - Jak przyznać się do PRAWDY”. Tutaj zwracamy się do młodieży i dorosłych,( rodziców, nauczycieli, wykładowców, itd) , aby zrozumieli, jak ważne jest formowanie młodieży i dorosłych ludzi w tym kierunku, ponieważ to szkolenie przynosi korzyści i we współżyciu i we współpracy i w małżeństwie i w osiąganiu sukcesów życiowych, itd. Wiedza, którą każdy w swoim życiu potrzebuje.

3- „ Jak sprawdzić przeszłość wybranego Partnera”. Szkolenia te są kierowane do osób w różnym wieku , którzy planują lub małżeństwo lub konkubinat lub współżycie lub współpracę, itd, i chcą wiedzieć jakie niespodzianki życiowe (np. od ukrytych żon, mężów, dzieci, długów, nałogów,chorób, itd), mogą wystąpić podczas wspólnych dni życia. Wiedza którą każdy w swoim życiu potrzebuje.

4– „Miłość czy tylko zaburzenia Hormonalne „ Szkolenia są kierowane do wszystkich ludzi w różnym wieku, którzy przed współżyciem seksualnym chcą wiedzieć prawdę i nie chcą podniecać się bajkami lub wymyślonymi kłamstwami, pod słowem „Kocham cię” itd, aby uniknąć rozczarowń i żalów oraz otrzymać odpowiedź dlaczego jedna osoba może mieć uczucia do 8-osób w tym samym czasie. Wiedza którą każdy w swoim życiu potrzebuje.

5- „Konflikty rodzinne i przyczyny niewierności”, Szkolenia te, są kierowane dla osób, którzy chcą uniknąć konfliktów, kłótni, użerania się, bójek małżeńskich, itd. które mogą spowodować nawet inwalidztwa , morderstwa oraz ciężkie życie dla dzieci, itd. Główny cel jest wiedza aby ludzie w różnym wieku nie rozpocznali nowych powiązan i relacji, dopóki mnie zakończyli instniejących tzw. obecnych. Wiedza którą każdy w swoim życiu potrzebuje.

6– „Konflikty firmowe między pracownikami i brak odpowiedzialności za pracę.”. Szkolenia są kierowane do przedsiębiorców, organizacji politycznych i wszystkich zatrudnionych, w celu otrzymania wiedzy o nowoczesnych poglądach ekonomicznych, stawiania nowoczesnych wymagań na zatrudnionych oraz szanowania miejsc pracy i dochodów życiowych, potrzebnych do życia, współżycia, współpracy, itd. Każdy zatrudniony musi wiedzieć że stała zasada zarobków, jest uzależniona och uczciwych zatrudnionych czyli Coś za Coś. Wiedza którą każdy w swoim życiu potrzebuje.

E–Doradztwo i konsultacja , gdy zajdzie potrzeba podjęcia decyzji dalszego działania w następujących sprawach: - Sprawy rozwodowe i rozłąkowe, Podziały majątkowe I odszkodowania - Przy zerwaniu różnych umów, handlowych lub pracoweniczych ( włącznie z rozwodami) lub przywłaszczeniu mienia lub uszkodzenia mienia lub odszkodowania przy zdradach i niewierności, lub przy ukryciu długów, dzieci, żon, mężów, oraz przy ukryciu różnego rodzaju nałogów i chorób włącznie z weneryczynymi, odszkodowania za oszczerstwa, pomówienia, lub za niwełaściwe wsoółżycie i współpracę, nie otrzymanie zapłaty za pracę lub za zerwaną umowę i w Polsce i w Skandynawi, itd.

Działalność rozpoczynami od dnia 15 kwietnia 2015.

Kontakt mailowy: info@dls-detektiver.se

Komórka: 0731-383 855

Adres: ul.Zurawia 32/34 , 00-515 WARSZAWA

Więcej zdjęć (1):